V6MCRI32 (Kompaktowa 5kW)

Modele kasetonowe posiadają szereg udogodnień takich jak:
Pozłacane lamele - Specjalna złota powłoka organiczna pozwalająca ochronić zarówno lamele wymiennika jednostki wewnętrznej, jak również jednostki zewnętrznej przed negatywnym wpływem czynników powodujących korozję takich jak deszcz, słone powietrze na terenach nadmorskich. Ponadto dzięki swoim właściwościom zwiększa efektywność wymiany ciepła z powietrzem zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
360° wylot powietrza - Urządzenie kasetonowe Inventor zostało wyposażone w osiem otworów dystrybuujących powietrze dzięki czemu jest w stanie rozprowadzić powietrze wewnątrz pomieszczenia z wyjątkową dokładnością w każdym kierunku.
 
Dodatkowy kanał nawiewowy - W bocznej ścianie obudowy znajduje się specjalna perforacja pozwalająca w łatwy sposób wykonać otwór, do którego będzie można podłączyć dodatkowy kanał nawiewowy umożliwiający nam schłodzenie małego pomieszczenia znajdującego się niedaleko jednostki kasetonowej jak na przykład pomieszczenie spiżarni obok kuchni, lub po prostu na dodatkowy nawiew powietrza w kilka metrów od urządzenia kasetonowego.
Czerpnia świeżego powietrza - Obudowa urządzenia posiada specjalny otwór pozwalający dostarczyć powietrze z zewnątrz budynku, dzięki czemu użytkownik ma możliwość cieszyć się nie tylko chłodnym ale również świeżym powietrzem we wnętrzu swego domu
WiFi Ready - po zakupieniu specjalnego modułu, wpięciu go w odpowiedni port USB w urządzeniu i odpowiednim skonfigurowaniu użytkownik będzie miał możliwość wydawania poleceń urządzeniu z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej pod warunkiem że będzie miał tam dostęp do Internetu
Wbudowana pompka skroplin - Dzięki pompce skroplin, urządzenie ma możliwość uniesienia kondensatu na wysokość nawet 75cm i w efekcie sprawne odprowadzenie go na zewnątrz budynku
HOTEL MENU - Specjalna funkcja pozwalająca administratorowi urządzenia na ustawienie zakresu temperatur innego niż fabryczny, dzięki czemu użytkownik będzie miał możliwość regulacji temperatury jedynie w zakresie 20°C - 23°C lub innym zakresie znajdującym się między temperaturą minimalną 17°C oraz maksymalną t.j. 30°C. Zapobiega to sytuacjom w których użytkownik ustawia niepotrzebnie maksymalnie niską temperaturę narażając właściciela budynku na niepotrzebne koszty.
 
Włącznik beznapięciowy - Specjalny styk umożliwiający sterowanie urządzeniem z bardzo dużej odległości, przewód sterujący może mieć nawet 1000 metrów. Zwarcie styku beznapięciowego powoduje zachowanie identyczne jak po wciśnięciu przycisku ON/OFF na pilocie dzięki czemu urządzenie uruchomi się z ostatnio używanymi nastawami lub wyłączy.
 
Model Jednostki  V5MCI32-24 U5MRS32-24
Źródło energii 220-240V/50Hz/1Ph
Wydajność Chłodnicza (kW) 5,28
Wydajność Grzewcza (kW) 5,42
SEER 6,1
SCOP 4,0
Poziom hałasu jedn. wewn. 35,5 / 39 / 42,5 dB(A)
Poziom hałasu jedn. zewn. 57 dB(A)
Przepływ powietrza 720 / 625 / 540 mm3
Czynnik chłodniczy / Napełnienie R32 / 1350g
Przewód zasilający zew. / Bezpiecznik 3 x 2,5 mm2 / 1 x 16A
Przewód zasilający wew. / Sygnałowy 3 x 1,5 mm2 / 2 x 1,0 (Ekran)
Rozstaw otworów montażowych 514 x 340
Wymiar rury przyłączeniowej (ciecz) 1/4"
Wymiar rury przyłączeniowej (gaz) 3/8"
Temperatura pracy: Chłodzenie (zew) -15~50
Temperatura pracy: Ogrzewanie (zew) -15~24
Wymiary jed. wew. (mm) 570 x 570 x 260
Wymiary jed. zew. (mm) 800 x 333 x 554
 Waga wew./zewn. (Kg)  16,2 / 33,7
 

Szukasz informacji o marce Inventor. Wszystko co musisz wiedzieć na temat klimatyzacji znajdziesz właśnie tu.

Pobierz katalogi i broszury dotyczące  wszystkich urządzeń marki Inventor.

Zainteresowany produktami marki Inventor. Szukasz szczegółowych informacji. Zapraszamy do kontaktu.