Quality 550

  • Czysta i zdrowa atmosfera bez szkodliwych cząsteczek

Aktywnie zwalczaj w swoim pomieszczeniu kurz, pyłki i zanieczyszczenie z zewnątrz, przy pomocy 4 etapów filtracji i jonizatora. Powietrze przechodzi przez 4 etapy filtracji, które zatrzymują szkodliwe cząsteczki, zwalczając alergie i choroby, tworząc czystą i zdrową atmosferę, której pragniesz, a jonizator produkuje jony eliminując zapachy, kurz i dym.

  • Większa wydajność oczyszczania w krótszym czasie

Zapewnij skuteczne oczyszczanie powietrza i szybkie efekty dla uzyskania idealnej atmosfery w swoim pomieszczeniu podwójnemu systemowi filtracji, w który wyposażone jest urządzenie! Filtry o dużej powierzchni umieszczone są po obu stronach urządzenia, dzięki czemu większa ilość powietrza jest wprowadzana do oczyszczacza powietrza i filtrowana. Tak więc korzyści są podwójne, z jednej strony idealnie czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniu, a z drugiej oszczędność czasu i energii.

  • 99,7% ochrony przed drobnoustrojami

Aktywny filtr HEPA (klasa H13) o możliwości wychwytywania 99,7% cząsteczek wielkości do 0,3 mikrometra, gwarantuje idealną jakość powietrza w Twoim otoczeniu. Ciesz się czystą atmosferą i znacząco zmniejsz ryzyko wystąpienia alergii i chorób, oczywiście z ważnym certyfikatem Fundacji Europejskiego Centrum Badania Alergii, ECARF.

  • Natychmiastowa i rzetelna ocena jakości powietrza

Pełna kontrola jakości powietrza w pomieszczeniu jest teraz możliwa dzięki wskaźnikowi jakości powietrza! Za pomocą czujników urządzenia, powietrze jest stale monitorowane w celu wykrycia związków chemicznych takich jak pleśń i niepożądane zapachy, a także pyłów zawieszonych. Wskaźnik koloru przystosowuje się natychmiast i daje rzetelną informację na temat jakości powietrza, doskonałe, dobre, przeciążone. Skorzystaj z zaawansowanej funkcji oczyszczacza, aby w każdej chwili znać jakość powietrza w swoim pomieszczeniu!

  • Pełne dostosowanie się do Twoich potrzeb

Ciesz się najwyższą jakością powietrza w swoim pomieszczeniu dzięki 3 czujnikom PM2.5, VOC i Światła, w które zaopatrzone jest urządzenie. Czujnik PM2.5 wykrywa mikrocząsteczki zawieszone w atmosferze, VOC wykrywa związki chemiczne znajdujące się w powietrzu, a czujnik Światła pomaga określić poziom jasności w pomieszczeniu. Dzięki gromadzonym przy pomocy czujników powyższych informacji, urządzenie na bieżąco zna warunki panujące w pomieszczeniu, w którym się znajduje żeby dostarczać Ci czyste powietrze.

Model Jednostki QLT-550
Prędkości wentylatora 5
Obroty wentylatora (rpm) - / 635 / 761 / 945 / 1034
Pobór energii (W) 4,2 / 6,2 / 9,6 / 22,5 / 35,4
CADR (m3/h) 550
Poziom hałasu (dB(A)) 26 / 31 / 38 / 49 / 54
Ilość tłoczonego powietrza (m3/h) 108 / 176 / 268 / 433 / 525
Jakość filtracji HEPA H13 - 99,97%
Powierzchnia pomieszczeń 85 m2 / 255 m3
Poziomy filtracji 6 + jonizacja
Czujniki (PM2.5/VOC/Światło) TAK
Waga netto (kg) 10,6
Wymiary (mm) 310 x 310 x 680
Programator 12/24/48/72 godz.
Kółka jezdne TAK

Szukasz informacji o marce Inventor. Wszystko co musisz wiedzieć na temat klimatyzacji znajdziesz właśnie tu.

Pobierz katalogi i broszury dotyczące  wszystkich urządzeń marki Inventor.

Zainteresowany produktami marki Inventor. Szukasz szczegółowych informacji. Zapraszamy do kontaktu.