O firmie – kim jesteśmy

Witaj w świecie klimatyzatorów firmy Inventor

Inventor jako jeden z największych globalnych producentów klimatyzacji słynie z wysokiej jakości i doskonałych parametrów pracy.

Zespół specjalistów w zakresie klimatyzacji, pracujący dla firmy Inventor swoje doświadczenie zdobywał istniejąc na rynku urządzeń HVAC od 49 lat i dystrybuując do swoich klientów produkty najwyższej jakości, które produkowane są mając na uwadze środowisko naturalne oraz potrzeby indywidualnych klientów.

Polska jest jednym z ponad 50 krajów w których można spotkać urządzenia marki Inventor. W 2012 do tej listy dołączyła Polska, gdzie firma P.H. Ardomet s.c. Bożena i Wojciech Krajewscy jako wyłączny dystrybutor odpowiada za dostarczanie urządzeń klientom oraz obsługę po-sprzedażową na polskim rynku, wykwalifikowana kadra pracownicza firmy zapewnia doskonałą obsługę i jest zawsze gotowa do pomocy. Na klimatyzatory marki Inventor udzielamy 5-letniej gwarancji, gdyż jesteśmy przekonani o niezawodności swoich urządzeń. Szeroki asortyment klimatyzatorów co roku aktualizujemy o nowe produkty, reagując na zmieniające się trendy w branży oraz regulacje prawne dotyczące ochrony środowiska.

magazyn_klimatyzatorow_inventor
Siedziba oraz główny magazyn firmy P.H. Ardomet znajduje się w miejscowości Sierpc w województwie mazowieckim. Ponad 500 m2 powierzchni magazynowej pozwala nam na dostarczanie klientom całej gamy urządzeń klimatyzacyjnych w najkrótszym możliwym czasie.
magazyn_czesci_zamiennych
Posiadamy na miejscu większość części zamiennych do dystrybuowanych przez nas urządzeń, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko reagować na przypadki awarii urządzeń. Fabryki produkujące klimatyzatory pod marką Inventor to jedne z największych i najbardziej renomowanych na świecie, które zlokalizowane są w Chinach.
Należymy do programu Rzetelna Firma, kliknij w poniższy baner aby zweryfikować nas na stronie programu.

DSC_0053

DSC_0060

DSC_0059

DSC_0056

 

Szukasz informacji o marce Inventor. Wszystko co musisz wiedzieć na temat klimatyzacji znajdziesz właśnie tu.

Pobierz katalogi i broszury dotyczące  wszystkich urządzeń marki Inventor.

Zainteresowany produktami marki Inventor. Szukasz szczegółowych informacji. Zapraszamy do kontaktu.